Публічна оферта (договір) про користування сайтомПублічна оферта (договір) про користування сайтом

Увага! Ознайомтеся з умовами до початку використання сайту. Якщо ви не згідні з цими умовами, не користуйтеся сайтом.

Користувач – це фізична чи юридична особа, яка використовує цей сайт.


1. Авторське право на матеріали сайту

1.1. Сайт www.kraynebo.com (далі «Сайт») містить матеріали, які є об’єктом авторського права. Використання будь-яких матеріалів сайту чи їх частин допустимо лише за письмової згоди власника авторських прав, БФ «Крайнебо».

 

2. Реєстрація на сайті

2.1. Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе і свої контактні дані.

2.2. Зареєстровані користувачі отримують логін і пароль. Відповідальність за збереження логіна та пароля лежить на користувачеві. УВАГА! Адміністрація сайту ніколи не запитує Вас Ваш пароль.

2.3. Користувач несе відповідальність за будь-які дії під власним логіном і паролем на Сайті.
2.4. У разі втрати реєстраційних даних, їх можна відновити.

 

Персональні дані

3.1. Система, на якій побудовано сайт (OpenCart, далі Система) використовує cookies.
3.2. Під час реєстрації Ви надаєте Системі персональні дані.

3.2.1. Користувач (Суб’єкт персональних даних), реєструючись або оформлюючи замовлення на Сайті, відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» від 01 червня 2010 року № 2297-УІ, надає свою безумовну згоду на збір і обробку особистих персональних даних БФ «Крайнебо», що є Володільцем бази персональних даних. Адреса Володільця є місцем зберігання персональних даних.

3.2.2. Користувачем надаються такі персональні дані: прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону, адреса електронної пошти, поштова адреса та інші дані.

3.2.3. Вказані персональні дані надаються з метою забезпечення реалізації цивільно-правових відносин (придбання товарів, забезпечення доставки поштових, кур’єрських відправлень тощо), а також з метою реалізації інформаційно-сервісних послуг, відповідно Цивільного кодексу України, Закону України «Про захист прав споживачів», Закону України «Про рекламу». Вказані персональні дані надаються Користувачем добровільно з наданням права безстрокового терміну зберігання, використання, а також знищення.

3.2.4. У відповідності до ст. 8, п.2 Закону України «Про захист персональних даних», Користувач повідомлений про права суб’єкта персональних даних  за цим посиланням.

Суб’єкт персональних даних має право:

 • знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
 • отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
 • на доступ до своїх персональних даних;
 • отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
 • пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
 • пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
 • на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
 • звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
 • застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
 • вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
 • відкликати згоду на обробку персональних даних;
 • знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
 • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Ця згода діє протягом невизначеного терміну.

3.2.5. Вищеописана згода може бути відкликана Користувачем будь-коли. Для цього користувач повинен написати вимогу про відмову від Згоди на використання персональних даних на адресу електронної пошти Володільця бази персональних даних: kraynebopublishing@gmail.com, вказати «Відмова користувача сайту www.kraynebo.com від обробки персональних даних».

  

4. Обмеження відповідальності

4.1. Сайт є вираженням пропозиції Фонду відвідувачеві сайту отримати матеріали. БФ «Крайнебо» гарантує точність та повноту опису товару або іншої інформації, що присутня на Сайті.

4.2. БФ «Крайнебо» може в будь-який час без повідомлення вносити зміни в товари та послуги, що надаються на цьому Сайті, змінювати ціни тощо.

4.3. БФ «Крайнебо» не несе відповідальності за будь-які збитки (включно з, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання Сайту.

 

5. Коментування на сайті та зворотній зв'язок

5.1. Користувач, що створює коментар на сайті несе відповідальність за законність власного повідомлення. Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти повідомлення, що містять спам, флуд, рекламу, пропагують ненависть, суперечать іншим моральним нормам чи суперечать нормам чинного законодавства.

5.2. Користувач, що створює коментар або пише повідомлення БФ «Крайнебо» через будь-які ресурси Сайту передає безстроково авторське право на коментар чи повідомлення БФ «Крайнебо».


6. Придбання товарів

6.1. Сайт дає можливість Користувачеві замовити товар.

Звертаємо увагу Користувачів на те, що:

 • Відправка товару проходить раз на 7-10 днів. У окремих випадках частіше чи рідше.
 • Товари, які є на складі та товари, яких нема на складі у бажаній кількості відправляються з різних складів.
  Ми зробимо все можливе, щоб мінімізувати Ваші витрати на доставку, але у крайніх випадках можливо, що за умови одного замовлення Ви отримаєте два пакунки з різних міст.
 • Оплата за доставку здійснюється Користувачем при отриманні товару.
  При оплаті з картки, на яку перенаправляє Сайт, вартість доставки не включено в суму до оплати.
 • Файли, які Ви можете завантажити, слід спершу "Купити", навіть якщо вони "Безкоштовні".
  Після завершення процесу, вони будуть доступні в особистому кабінеті.
 • У випадку, якщо обраного товару нема в наявності, але Користувачеві вдалось замовити цей товар, Адміністрація може відмовити Користувачеві щодо поставки товару. При цьому, якщо було сплачено кошти, вартість відсутнього товару або компенсується користувачеві методом поставки іншого товару, або ж повертається.

6.2. Обмеження на експорт

 • Доставка товарів можлива лише по території України. Для отримання наших товарів за кордоном, будь ласка, обговоріть це питання з адміністрацією сайту до здійснення покупки.
 • Оплата можлива лише українськими картками.
 • Користувач сайту, що фізично знаходиться поза межами України, повинен пересвідчитись, що придбання чи безкоштовне отримання товарів чи файлів, що розміщені на сайті, не суперечить законам країни, у якій фізично перебуває Користувач. Користувач сайту, що фізично знаходиться поза межами України, може здійснювати будь-які дії на сайті, як-от, перегляд сторінок сайту, придбання товару, безкоштовне отримання товару, завантаження тощо, лише за умови, що законодавство країни, на чиїй території фізично знаходиться Користувач не забороняє таку діяльність. Користувач сайту, що фізично знаходиться поза межами України, несе відповідальність за свої дії на сайті.